BATANIJE COMODITA SOFT TOUCH

ПОПУСТ

799ден

Gjendja: Ka sasi

Batanije comodita vjen me 2 ngjyra, e përbërë nga stofi i butë dhe poliester  i cili mban ngrohtë dhe nuk peshon shumë.

2 in stock

ВИ ТРЕБА ПОМОШ ?
SKU: 5310233006584 Kategoria: ,

PËRSHKRIMI

Batanije Comodita 200x160cm