SET PJATASH RED FRAME

ПОПУСТ

5,848ден 2,399ден

Gjendja: Ka sasi

Vijat e kuqe në sipërfaqen e bardhë plotë me shkëlqim, finalizojnë pjatat me dizajn plot stil të setit Red Frame.
Ky set është i punuar nga porcelani i bardhë cilësor dhe ka 31 pjesë:
6x Pjata për Ushqim
6x Pjata të Supës
6x Pjata të Desertit
6x Filxhanë
6x Pjatëza të Filxhanëve
1x Pjatë të thellë sallate

10 in stock

SKU: 3907489170699 Kategoria: ,