SET LUGËSH QUADRO 36 PCS.

ПОПУСТ

4,209ден 2,079ден

Gjendja: Out stock

Out of stock

SKU: 5310233006546 Kategoria: ,

PËRSHKRIMI

Set lugësh Quadro, 36 PCS
Seti përmban: 6 x lugë për supë
6 x lugë të vogla
6 x lugë të mesme
6 x thika
6 x pirunjë për ushqim
6 x pirunjë për deseert
Kualitet i lartë i pirunjëve, thikave dhe lugëve. Me dizajn të thjeshtë dhe të bukur përshtaten me setin pjatave.
Të qëndrushme edhe me kalimin e viteve.