ЛУЛАШКА ЗА ДВОР – EGG SWING CHAIR WHITE

ПОПУСТ

18,999ден

имање: На залиха

БЕЛА КРУЖНА ЛУЛАШКА
Димензии: 109x82x63 / Φ95x191CM
Седиште: 109x82x63cm
Рамка: 191 см
Основа: 95 см
Материјал: палмово дрво и железо

SKU: 3907489120502 Category: