REGENT MINIMALIST

ПОПУСТ

1,099ден

имање: Out stock

Ранец со модерен, минималистички дизајн кој не ја намалува неговата елегантност и функционалност.

  • Дизајниран за да се прилагоди на секојдневниот стил.
  • Изработен од лесни материјали.
  • Дизајниран за да ги сместите сите лични предмети со можност за нивно организирање.
  • Снабден со дополнителни џебови, лесно видливи по печатените показатели со светло неонска боја, кои покажуваат каде треба да се сместат вашиот лаптоп и таблет.
  • Единствениот патент во надворешниот дел го дефинира џебот за пристап до личните предмети.
  • Систем за поддршка за вашиот грб со мрежа за полнење 3D.

Нема на залиха

SKU: 5310233006164 Категории: ,