REGENT MINIMALIST BACKPACK

ПОПУСТ

1,769ден 999ден

имање: На залиха

20 in stock

SKU: 5310233006164 Категории: ,

Опис

Ранец со модерен, минималистички дизајн кој не ја намалува неговата елегантност и функционалност.
Дизајниран за да се прилагоди на секојдневниот стил.
Изработен од лесни материјали.
Дизајниран за да ги сместите сите лични предмети со можност за нивно организирање
Снабден со дополнителни џебови, лесно видливи по печатените показатели со светло неонска боја, кои покажуваат каде треба да се сместат вашиот лаптоп и таблет.
Единствениот патент во надворешниот дел го дефинира џебот за пристап до личните предмети
Систем за поддршка за вашиот грб со мрежа за полнење 3D