REGENT DOUBLEFIT

ПОПУСТ

1,699ден

имање: Out stock

Regent Doublefit, можност за употреба во 2 големини!

Ги содржи сите потребни елементи што треба да ги содржи еден корисен ранец.

Можност за проширување до 30% повеќе од нормалната големина, што го прави погоден за користење во разни прилики како пешачење, патување и сл.

  • Едноставен за употреба.
  • Изработен од лесни материјали.
  • Со многу џебови, што го олеснува организирањето на личните предмети и дава лесен пристап до нив.
  • Изработен за да ги заштити вашите работи благодарение на механизмот за отворање.
  • Внатре има дополнителни џебови за сместување на лаптоп, таблет и телефон.
  • Два џеба во надворешниот дел.
  • Засилен со 2 дополнителни странични џеба за чување шише и лични предмети.
  • Систем за поддршка на грбот со полнење.
  • Систем со ленти за рамениците за да се прилагоди на обликот и да не лизне од рамената.

Нема на залиха

SKU: 5310233006157 Категории: ,