REGENT РАНЕЦ ЗА ПИКНИК – СЕТ 30 ПАР.

ПОПУСТ

2,499ден

имање: Out stock

Торба за пикник од брендот Regent, доаѓа со 30 елементи со уникатен стил, како ранец за пикник, во црна боја и со кафени детали. Изработен од полиестер.

Додатоци:

 • 100% водоотпорен килим за пикник во странично превиткан волнен материјал со големина 120x135cm.
 • Лесен држач за шишиња со синџир за отстранување на виното.
 • Челична лажица: 4 парчиња.
 • Чинија: 4 парчиња.
 • Чаши за вино: 4 парчиња.
 • Памучна салфетка: 4 парчиња.
 • Отворачи за шишиња: 1 парче.
 • Пластична плоча за сечење: 1 парче.
 • Челична вилушка: 4 парчиња.
 • Челичен нож: 4 парчиња.
 • Држач за сол и бибер: 2 парчиња.

Нема на залиха

SKU: 3907489130150 Категории: ,