NEW REGENT SLIM

ПОПУСТ

2,399ден

имање: На залиха

Comodita Home ви го претставува ранецот за патување NEW REGENT SLIM!

Прецизно изработен во сите детали и естетски финеси. Новата колекција доаѓа како нова серија ранци со висока функционалност и повеќенаменска употреба. Со префинет изглед и специфични својства, засилени со многу џебови каде што освен личните предмети овозможува сместување на повеќе дигитални уреди.

Изработен од материјал кој не тежи многу, но истовремено е многу издржлив и отпорен на влага. Материјалот вклучува издржлив текстил, најлон, микро влакна од кожа, издржлив патент, како и рачки полнети со сунѓер за поудобно носење.

 • Висококвалитетен “Foam Najlon” материјал, отпорен на влага.
 • Материјалот на предниот дел е изработен од микро – кожни влакна кои му даваат поубав изглед на ранецот.
 • Удобни и стабилни рачки.
 • Странични џебови со синџир за држење на шише.
 • USB port, прилагоден за полнење на телефон без да имате потреба да го ставите телефонот внатре.
 • Малиот џеб во горниот дел е лесно достапен за чување телефон, очила и сл.
 • Џебот за лаптоп е сосема одвоен, прилагоден за полесно поминување на точките за чекирање на аеродромите.
 • Главниот џеб има голем простор за вашите лични предмети.
 • Џебот во предниот дел е доволно голем за да го сместите вашиот таблет.
 • Скриен џеб во задниот дел, погоден за чување на пасош и други важни документи.
 • Систем за поддршка на вашиот грб со 3D мрежа за полнење која овозможува проветрување и можност за прилагодување за носење на ранецот.

9 на залиха

SKU: 5310233006027 Категории: ,