NEW REGENT SLIM

ПОПУСТ

1,799ден

имање: На залиха

Comodita Home ви го претставува ранецот за патување NEW REGENT SLIM

Прецизно изработен со различни детали и естетски финеси.
Новата колекција доаѓа како нова серија ранци со висока функционалност и повеќенаменска употреба. Префинет изглед со специфични својства, засилен со многу џебови каде што освен лични предмети, овозможува сместување на повеќе дигитални уреди. Изработен од материјал кој не тежи многу, но истовремено е многу издржлив и отпорен на влага

Материјалот вклучува издржлив текстил, најлон, микро влакна од кожа, издржлив патент, како и рачки полнети со сунѓер за поудобно носење.
Главно својство на овие ранци е да овозможат лесен пристап до предметите преку широк, голем синџир.

10 in stock

SKU: 5310233006027 Категории: ,

Опис

Висококвалитетен “Foam Najlon” материјал, отпорен на влага
Материјалот на предниот дел е изработен од микро – кожни влакна кои му даваат поубав изглед на ранецот.
Удобни и стабилни рачки
Странични џебови со синџир за држење на шише.
USB port, прилагоден за полнење на телефон без да имате потреба да го ставите телефонот внатре
Малиот џеб во горниот дел е лесно достапен за чување телефон, очила и сл.
Џебот за лаптоп е сосема одвоен, прилагоден за полесно поминување на точките за чекирање на аеродромите.
Главниот џеб има голем простор за вашите лични предмети.
Џебот во предниот дел е доволно голем за да го сместите вашиот таблет
Скриен џеб во задниот дел, погоден за чување на пасош и други важни документи.
Систем за поддршка на вашиот грб со 3D мрежа за полнење која овозможува проветрување и можност за прилагодување за носење на ранецот.