NEW REGENT FINESSE

ПОПУСТ

3,199ден

имање: На залиха

Comodita Home ви го претставува ранецот за патување NEW REGENT FINESSE!

Прецизно изработен во сите детали и естетски финеси. Новата колекција доаѓа како нова серија ранци со висока функционалност и повеќенаменска употреба. Со префинет изглед и специфични својства, засилени со многу џебови каде што освен личните предмети овозможува сместување на повеќе дигитални уреди.

Изработен од материјал кој не тежи многу, но истовремено е многу издржлив и отпорен на влага. Материјалот вклучува издржлив текстил, најлон, микро влакна од кожа, издржлив патент, како и рачки полнети со сунѓер за поудобно носење

  • Малиот џеб во горниот дел е лесно достапен за чување телефон, очила и сл.
  • 2 рачки наполнети со сунѓер, удобни и стабилни.
  • USB port, прилагоден за полнење на телефон без да имате потреба да го ставите телефонот внатре.
  • Страничен џеб со можност за прилагодување, прилагоден за големина на шише.
  • Џебот во предниот дел го дефинира соодветниот простор за чување документи.
  • Главниот џеб има повеќе простор и е снабден со многу други нешта за сместување и организирање, почнувајќи од обични предмети, но и за сместување на лаптоп и таблет, зајакнат со сунѓер, дополнителни ремени и патент за да овозможи максимално чување.
  • Синџирот на главниот џеб е проширен до крај и е странично засилен за вадење и ставање на предметите, без да се лизнат или паднат.
  • Опремен со систем “Smart Sleeve”, што овозможува да го прикачите ранецот за долгата рачка на куферот.
  • Силиконски држач поставен во едното рамо држач кој служи за да го дофатите телефонот кога и да посакате.

10 на залиха

SKU: 5310233006034 Категории: ,