DOUBLEFIT BACKPACK

ПОПУСТ

1,699ден

имање: Out stock

DoubleFit, можност за употреба во 2 големини.
Ги содржи сите потребни елементи што треба да ги содржи еден корисен ранец.

Out of stock

SKU: 5310233006157 Категории: ,

Опис

Можност за проширување до 30% повеќе од нормалната големина, што го прави погоден за користење во разни прилики како пешачење, патување и сл
Едноставен за употреба.
Изработен од лесни материјали.
Со многу џебови, што го олеснува организирањето на личните предмети и дава лесен пристап до нив.
Изработен за да ги заштити вашите работи благодарение на механизмот за отворање
Внатре има дополнителни џебови за сместување на лаптоп, таблет и телефон
Два џеба во надворешниот дел
Засилен со 2 дополнителни странични џеба за чување шише и лични предмети
Систем за поддршка на грбот со полнење.
Систем со ленти за рамениците за да се прилагоди на обликот и да не лизне од рамената.