NEW REGENT FINESSE

ПОПУСТ

2,599ден

имање: На залиха

Comodita Home ви го претставува ранецот за патување NEW REGENT FINESSE.
Прецизно изработен во сите детали и естетски финеси
Новата колекција доаѓа како нова серија ранци со висока функционалност и повеќенаменска употреба. Со префинет изглед и специфични својства, засилени со многу џебови каде што освен личните предмети овозможува сместување на повеќе дигитални уреди
Изработен од материјал кој не тежи многу, но истовремено е многу издржлив и отпорен на влага
Материјалот вклучува издржлив текстил, најлон, микро влакна од кожа, издржлив патент, како и рачки полнети со сунѓер за поудобно носење

10 in stock

SKU: 5310233006034 Категории: ,

Опис

Малиот џеб во горниот дел е лесно достапен за чување телефон, очила и сл.
2 рачки наполнети со сунѓер, удобни и стабилни
USB port, прилагоден за полнење на телефон без да имате потреба да го ставите телефонот внатре
Страничен џеб со можност за прилагодување, прилагоден за големина на шише.
Џебот во предниот дел го дефинира соодветниот простор за чување документи
Главниот џеб има повеќе простор и е снабден со многу други нешта за сместување и организирање, почнувајќи од обични предмети, но и за сместување на лаптоп и таблет, зајакнат со сунѓер, дополнителни ремени и патент за да овозможи максимално чување
Синџирот на главниот џеб е проширен до крај и е странично засилен за вадење и ставање на предметите, без да се лизнат или паднат.
Опремен со систем “Smart Sleeve”, што овозможува да го прикачите ранецот за долгата рачка на
Силиконски држач поставен во едното рамо држач кој служи за да го дофатите телефонот кога и да посакате.