СРЕДЕН КУФЕР REGENT M

ПОПУСТ

2,699ден

имање: На залиха

За сите лице за кои патувањето е дел од работата или тие коишто сакаат да патуваат, Regent е сѐ што ви е потребно. Comodita Home ви ја нуди новата линија на куфери Regent кои може да ги најдете во три големини и во две бои, со можност за проширување до 20%.

4 in stock

SKU: 5310233007116 Категории: ,

Опис

Погодни за подолги патувања, но и за викенд патувања. Опремени со двојни тркала кои се лесно подвижни до 360 степени и снабдени со стабилни синџири Куферите Regent може да ги носите и во рака со компактните ергономични рачки. Куферите Regent може да ги носите и во рака со компактните ергономични рачки. Отпорни на падови и со неверојатен квалитет, тестирани од TUV.