МАЛ КУФЕР REGENT S

ПОПУСТ

1,999ден

имање: Out stock

За сите лице за кои патувањето е дел од работата или тие коишто сакаат да патуваат, Regent е сѐ што ви е потребно. Comodita Home ви ја нуди новата линија на куфери Regent кои може да ги најдете во три големини и во две бои, со можност за проширување до 20%.

Out of stock

SKU: 5310233007109 Категории: ,

Опис

Погодни за подолги патувања, но и за викенд патувања. Опремени со двојни тркала кои се лесно подвижни до 360 степени и снабдени со стабилни синџири Куферите Regent може да ги носите и во рака со компактните ергономични рачки. Куферите Regent може да ги носите и во рака со компактните ергономични рачки. Отпорни на падови и со неверојатен квалитет, тестирани од TUV.