КУФЕР REGENT S – КАФЕАВА

ПОПУСТ

1,999ден

имање: Out stock

За сите лице за кои патувањето е дел од работата или тие коишто сакаат да патуваат, Regent е сѐ што ви е потребно!

Comodita Home ви ја нуди линијата на куфери Regent кои може да ги најдете во три големини и во две бои.

Погодни за подолги патувања, но и за викенд патувања. Опремени со двојни тркала кои се лесно подвижни до 360 степени и снабдени со стабилни синџири.

Куферите Regent може да ги носите и во рака со компактните ергономични рачки. Отпорни на падови и со неверојатен квалитет, тестирани од TUV.

Димензијата на куферот S: 55x35x20cm

Нема на залиха

SKU: 5310233007123 Категории: ,