ЈОРГАН COMODITA 4 СЕЗОНИ MEDIUM LINE

ПОПУСТ

2,299ден3,699ден

имање: На залиха

Доаѓа со две палта што можат да се користат во сите 4 сезони супер мека и антиалергиска ватенка, со обвивка за влакна и микрофибер обвивка, тие се добри грејачи без голема тежина.

Clear

Дополнителни информации

Димензии

160×200, 200×200