ЈОРГАН COMODITA MEDIUM LINE

ПОПУСТ

1,559ден2,199ден

имање: На залиха

Супер мека и антиалергиска ватенка. Со обвивка за влакна и обвивка со микрофибер, тие се добри грејачи без голема тежина. Ладноста, удобноста и заштитата на вашата спална соба.

Clear
SKU: Не е достапно Категории: , , ,

Дополнителни информации

Димензии Не е достапно
димензии

160×200, 200×200