ЈОРГАН HIGH LINE

ПОПУСТ

2,499ден2,999ден

имање: На залиха

Јорган Сomodita High Line. Со обвивка за влакна и обвивка со микрофибер, тие се добри грејачи без голема тежина. Ладноста, удобноста и заштитата на вашата спална соба.

Clear
SKU: Не е достапно Категории: , , ,

Дополнителни информации

димензии

200×200, 160×200