ПЕРНИЦА HIGH LINE

ПОПУСТ

1,099ден

имање: На залиха

Полнењето со влакна на оваа перница им овозможува на главата, вратот и грбот слободно да се вклопат во која било положба. Класичниот дизајн ја прави перницата High Line само-моделирана во која било положба во која спиете, обезбедувајќи ви подобар сон. Обвивката од микрофибер со антиалергиски својства обезбедува оптимална мекост што ја носи поддршката на вашата глава додека спиете. Со перницата High Line ќе го започнете денот опуштено и енергично.

Димензии: 50x70cm.