ПАКЕТ ДУШЕК ALOE VERA 200x180CM

ПОПУСТ

6,990ден

имање: На залиха

ПАКЕТ ДУШЕК ALOE VERA 200×180 CM + 2X ПЕРНИЦИ CLASSIC MEMORY

Душекот Aloe Vera е изработен од еластична полиуретанска пена.

Порозната структура овозможува оптимално проветрување, подобра циркулација на свеж воздух внатре во душекот и исфрлување на влажниот воздух од него.

Навлаката е изработена од микро влакна кои нудат мекост и заштита од алергии и бактерии. Овозможуваа удобен сон со високо ниво на терморегулација.

Дебелина на душекот е 18cm и има 1 година гаранција.