НАД-ДУШЕК SILVER PLUS

ПОПУСТ

2,399ден3,999ден

имање: На залиха

Над-душекот Comodita Silver Plus е дизајниран да ви обезбеди идеална поддршка и да го минимизира тресењето. Составен од Memory пена со висока густина и полиуретанска пена, која ќе додаде чувство на мекост на вашиот душек.

Карактеристики:

  • Има обвивка од микрофибер и може да се отстрани.
  • Ги ослободува точките на притисок и ја регулира циркулацијата.
  • Сребрени влакна во обвивки што го прават природно антибактериски и отпорен на честички прашина.
  • Airmesh странични делови за оптимална вентилација.
  • Дебелина 7cm.
Clear

Дополнителни информации

Димензија

190×90, 200×80, 200×90, 200×100, 200×120, 200×140, 200×160, 200×180