НАД-ДУШЕК NAPTIC

ПОПУСТ

2,899ден4,199ден

имање: На залиха

Бидејќи правилната положба на телото е важна за добар сон.

Над-душекот Naptic е дизајниран да обезбеди квалитетна поддршка на вашето тело во било која положба на спиење.

Карактеристики:

  • Дизајниран да обезбеди соодветна поддршка.
  • Изработен од 3 слоја (комбинација на полиуретанска и мемори пена).
  • Го подобрува држењето на телото во било која положба на спиење.
  • Изработен е од природни материјали, анти-бактериски и анти-алергиски.
  • Странично има воздушна мрежа за оптимална вентилација. Овие делови помагаат да се отстрани влажниот воздух од душекот и да се внесе свеж воздух, со што постојано се зголемува циркулацијата на воздухот низ целиот над-душек.
  • Висина 8cm.
Clear

Дополнителни информации

Димензија

200×90, 200×160