ДУШЕК NAPTIC

ПОПУСТ

4,999ден8,999ден

имање: На залиха

Душекот Naptic е изработен од полиуретанска пена и мемори пена со дебелина од 25 cm. Душекот нуди одлична удобност, а поради високата издржливост со која се одликува се смета за многу економичен. Naptic се рангира помеѓу душеците кои нудат најдобра поддршка за време на спиењето.

Навлаката е изработена од микрофибер и може лесно да се отстрани и да се пере. Овој материјал овозможува циркулација на воздухот низ целиот душек. Страничните AirMesh делови овозможуваат да се отстрани влажниот воздух од душекот и да се внесе свеж воздух внатре, зголемувајќи ја постојано циркулацијата на воздухот низ душекот. Спијте удобно на вистинската температура!

Clear

Дополнителни информации

Димензија

200x90cm, 200x160cm