ДУШЕК COMODITA DREAM

ПОПУСТ

6,399ден11,999ден

имање: На залиха

Почувствувајте ја оптималната удобност со нашиот душек Comodita Dream!

Еластичноста на полиуретанската пена ќе обезбеди оптимална поддршка за вашето тело. Основниот слој е составен од мека еластична пена, со контурирана површина.

Душек кој лесно се прилагодува на обликот на телото, не предизвикувајќи притисок. Изберете квалитетен душек со најпромотивна цена на пазарот!

Карактеристики:

  • Душек со дебелина од 18cm.
  • Составен од полиуретанска пена и лесно прилагодив.
  • Порозна структура за оптимално проветрување, подобра циркулација и исфрлување на влажниот воздух од душекот. Спијте удобно во прилагодена температура и терморегулација на највисоко ниво.
  • 1 годишна гаранција.
  • Достапен во стандардни и не-стандардни димензии.
Clear

Дополнителни информации

Dimensioni

190×90, 200×90, 200×120, 200×140, 200×160, 200×180, 160×190, 180×190