ДУШЕК ALOE VERA

ПОПУСТ

3,690ден7,190ден

имање: На залиха

Душекот Aloe Vera е изработен од еластична полиуретанска пена.

Порозната структура овозможува оптимално проветрување, подобра циркулација на свеж воздух внатре во душекот и исфрлување на влажниот воздух од него.

Навлаката е изработена од микро влакна кои нудат мекост и заштита од алергии и бактерии. Овозможуваа удобен сон со високо ниво на терморегулација.

Дебелината на душекот е 18cm и има 1 година гаранција.

Clear

Опис

Дополнителни информации

Димензија

190×90, 200×90, 200×160, 200×180, 200×120, 190×160