НЕСЕСЕР ЗА КОЗМЕТИКА REGENT METALLIC COFFE

ПОПУСТ

1,490ден

имање: На залиха

Козметичката чанта Regent доаѓа во уникатна боја и дезен. Тоа е елементот што најдобро го комплетира вашиот сет за патување. Се одликува со издржлив материјал кој е тестиран да ги издржи предизвиците на честото патување. Чантата се отвора и затвора со синџир со висока јачина и ергономски ракавици за лесна употреба. Неговиот надворешен дел е зајакнат и отпорен на гребење, додека внатре, куферот ги чува работите безбедни од влага.

  • Димензија (Должина x Ширина x Висина): 30 x 24 x 13cm.
  • Тежина: 0.8kg
  • Материјал: Пластика.
  • Упатство за употреба: Чистете со рака.
SKU: 3907489350039 Категории: , , , , ,