КУФЕР REGENT CHAMPAGNE

ПОПУСТ

2,999ден3,099ден

имање: На залиха

За сите лице за кои патувањето е дел од работата или тие коишто сакаат да патуваат, Regent е сѐ што ви е потребно!

Comodita Home ви ја нуди линијата на куфери Regent кои може да ги најдете во три големини.

 • 20% можност за проширување.
 • Строго тестирани за да се увериме дека ги исполнуваат стандардите.
 • Силен екстериер кој се спротивставува на предизвиците на модерните патувања.
 • Четири двојни тркала кои овозможуваат ротација од 360 степени, така што нема тежина на вашата рака или рамо за да го движите на кој било терен.
 • Тестирани синџири со висока издржливост.
 • Ергономски тестирани ракавици за лесна употреба.
 • Засилена надворешност и отпорна на гребаници.
 • Заштитете ги вашите работи од влага.

Димензии (Должина x Ширина x Висина):

 • Куфер L: 78 x 50 x 31cm (Тежина: 4.6kg / Капацитет: 25kg)
 • Куфер M: 68.5 x 44 x 28cm (Тежина: 3.6kg / Капацитет: 20kg)
 • Куфер S: 58.5 x 38 x 25.5cm (Тежина: 3kg / Капацитет: 15kg)
Clear
SKU: Не е достапно Категории: , , ,

Дополнителни информации

ГОЛЕМИНА

L, M, S