FAST HAND BLENDER

ПОПУСТ

1,890ден

имање: На залиха

Comodita Home го претставува Fast Hand Blender!

Со овој уред можете да мелете или исецкате месо, овошје, зеленчук, јаткасти плодови, зачини и сушено овошје. Блендер со 8 брзини!

Рачниот блендер има мотор од 800W и доаѓа со 3 заменливи делови за различни намени. Со Fast Hand Blender го добивате блендерот, мелницата и шејкерот. Исто така, имате корист од сецкалникот и садот за мешање од 600 ml за да спречите прскање.