FAST CHOPPER

ПОПУСТ

1,599ден

имање: На залиха

Comodita Home го претставува Fast Chopper!

Преработувач за храна, лесен за употреба. Со моќност од 400 W, Fast Chopper меша, сецка и меле месо, овошје, зеленчук, храна за бебиња, јаткасти плодови и семки.

Со отстранливи сечила од нерѓосувачки челик, уредот Fast Chopper обезбедува лесна обработка на состојките во стаклениот сад со капацитет од 1500ml. Вашата храна ќе биде добро обработена и заштитена од хемикалии. Многу лесен за нега, многу лесен за чистење. Модерен компактен дизајн, погоден за секоја кујна.