СЕТ ЧИНИИ NOVA RECTA

ПОПУСТ

3,090ден

имање: На залиха

Опис

Ck сет садови Nova Recta 18 парчиња

Сетот содржи:

6 x чинии за јадење

6 x чинии за супа

6 x чинии за десерт