BABYFAST

ПОПУСТ

4,999ден

имање: На залиха

Мултифункционалноста на Babyfast го издвојува од другите уреди! Тоа ви овозможува да подготвите здрава храна за вашето бебе како што се: парење, загревање храна, преработка или мелење, мешање и стерилизирање шишиња.

Подготовката на месо и зеленчук на пареа без употреба на масло или вода ги зачувува нутритивните вредности, како што се витамините и протеините, кои се неопходни за здрав раст на децата.

Карактеристики:

  • Моќност 700 W.
  • 1 година гаранција.
  • 5-во-1 мултифункционален процесор.
  • Може да се користи за повеќе од еден рецепт истовремено.
  • Лесен за користење.
  • Вклучува голема чаша со капацитет од 900ml и 3 други чаши со различен волуменски капацитет.
  • Дизајниран да заштеди простор.
  • Опремен со сите потребни сертификати за стандарди за квалитет и потрошувачка – CE, CB, ROHS, UL, CUL.