СЕТ ЧИНИИ HUMBLE ROSE

ПОПУСТ

3,699ден

имање: На залиха

Сет чинии Humble Rose, 31 парче

Сет чинии Comodita 31 парче – во светли бои, кои носат различен стил во вашата кујна.
Дизајнирани со цветови за да ја разубавуваат вашата трпезарија.
Совршени за секојдневно користење, но и за посебни поводи со пријателите и семејството.
Златните и сребрени детали ги прават чиниите уникатни.

Сетот од 31 парче содржи:

  • 6 x чинии за јадење
  • 6 x чинии за десерт
  • 6 x чинии за супа
  • 1 x сад за салата
  • 6 x филџани
  • 6 x тацни
  • Инструкции:
    Со цел зачувување на изгледот на чиниите не се препорачува миење во машина за садови.