СЕТ ФИЛЏАНИ ЗА КАФЕ STONEWARE 150ml

ПОПУСТ

749ден

имање: На залиха

СЕТ ФИЛЏАНИ ЗА КАФЕ STONEWARE 150ml

Сетот содржи:

  • 6x Филџани
  • 6x Тацни за филџани
Clear
SKU: Не е достапно Категории: , , ,

Дополнителни информации

Тежина Не е достапно
Боји

Плава, Жолта, Кафеава, Розева, Зелена, Крем