СЕТ ПОКРИВАЧИ ЗА МАСА COTTON PLAIN 8 ПАР.

ПОПУСТ

1,099ден

имање: На залиха

Сетот покривачи за маса од линијата Cotton Plain е сошиен од мека памучна ткаенина. Оваа текстилна прекривка ќе и даде елегантен изглед на вашата маса. Неговиот модел е погоден за секојдневна употреба или за секоја свечена пригода. Тие се издвојуваат по својот лесен за одржување материјал, кој може да се пере и во машината за перење.

  • Сетот содржи 8 парчиња: 1x покривач за маса 150x220cm, 1x ранер 40x140cm, 6x текстилни салфети 40x40cm.
  • Бои: Red, White, Bordo, Grey, Beige, Sand.
  • Материјал: 100% памук.
  • Упатство за употреба: Се пере во машина за перење на 30°C.
  • Гаранција и начин на враќање: Рекламациите за овој производ се прифаќаат во рок од 24 часа по прием на нарачката.
Clear

Дополнителни информации

Бои

RED, BORDO, WHITE, BEIGE, GREY, SAND