СЕТ ПРИБОР ЗА ЈАДЕЊЕ QUADRO 36 ПАР.

ПОПУСТ

2,199ден

имање: На залиха

Сетот лажици Quadro доаѓа со мазна површина и оптимална дебелина за практична употреба. Едноставниот класичен дизајн со чист елегантен изглед одговара на секое јадење.

Сетот има 36 парчиња: 6x лажици за супа, 6x средни лажици, 6x мали лажици, 6x ножеви, 6x вилушки за храна, 6x вилушки за десерт.

  • Материјал: Челик 18/10.
  • Упатство за употреба: Исчистете го со рака.
  • Гаранција и начин на враќање: Рекламациите за овој производ се прифаќаат во рок од 24 часа по прием на нарачката.