СЕТ ЗА ГОТВЕЊЕ GRANITEC 3 ПАР.

ПОПУСТ

1,999ден

имање: На залиха

Садовите станаа многу важни предмети во нашите животи и секако го делиме нашето време при подготвување храна.

  • Повеќеслоен ентериер: содржи 4 слоја нелеплива облога и керамичко засилување за одлични перформанси.
  • Дебел алуминиумски материјал со нелеплива облога на надворешната површина за висока отпорност на дамки и изглед налик на гранит.
  • Нелепливи премази со висока цврстина.
  • Добра отпорност на гребаници.
  • Поглед на гранит.

Сетот содржи:

  • 1x тава 20cm.
  • 1x тава 24cm.
  • 1x тава 28cm.