ДУШЕК DREAM

ПОПУСТ

2,399ден 1,199ден

имање: На залиха

Душек кој е многу лесно прилагодлив на формата на телото, не предизвикувајќи притисоци.

10 in stock

SKU: 5310233009745 Категории: , ,

Опис

Dream душек за бебиња 120×60 см
Изберете квалитетен душек по најекономична цена на пазарот.

Карактеристики:

Душек со дебелина од 12 см.

Душек составен од полиуретанска мемори пена.
Порозна структура, лесно прилагодлив.

• Порозна структура за оптимално проветрување, подобра циркулација и исфрлување на влажниот воздух од душекот. Спијте удобно во прилагодена температура и терморегулација на највисоко ниво.
терморегулација на највисоко ниво.
Душек со дебелина од 12 см.
Достапен во стандардни и не-стандардни димензии