ДУШЕК COMODITA DREAM

ПОПУСТ

5,975ден11,575ден

имање: На залиха

ДУШЕК КОЈ ЛЕСНО СЕ ПРИЛАГОДУВА НА ОБЛИКОТ НА ТЕЛОТО, НЕ ПРЕДИЗВИКУВАЈЌИ ПРИТИСОК.

Изберете квалитетен душек по најекономична цена на пазарот.

Карактеристики:

Душек со дебелина од 19 см.

Душек составен од полиуретанска пена. Порозна структура и лесно прилагодлив.

 

Порозна структура за оптимално проветрување, подобра циркулација и исфрлување на влажниот воздух од душекот. Спијте удобно во прилагодена температура и терморегулација на највисоко ниво.

Душек со дебелина од 18 см.

Душек со 1 годишна гаранција

Достапен во стандардни и не-стандардни димензии.

Clear
SKU: N/A Категории: , , ,

Дополнителни информации

Димензии

190×90, 200×90, 200×120, 200×140, 200×160, 200×180, 160×190, 180×190