ДУШЕК COMODITA DREAM

ПОПУСТ

1,399ден

имање: Out stock

Душек кој е многу лесно прилагодлив на формата на телото, не предизвикувајќи притисоци.

Dream душек за бебиња 120×60 см.

Изберете квалитетен душек со најекономична цена на пазарот.

Карактеристики:

Душек со дебелина од 12 см.

Душек изработен од полиуретанска пена.

Порозна структура, лесно прилагодлив.

Има систем за оптимално проветрување, помага во отстранување на влагата од душекот внесувајќи свеж воздух и константно проветрувајќи го целиот душек.

Спијте удобно со прилагодена температура и терморегулација на највисоко ниво

Душек со дебелина од 12 см.

Достапен во стандардни и не-стандардни димензии

Out of stock

SKU: 5310233009745 Категории: , ,