НАДДУШЕК TOPPER TENCEL

ПОПУСТ

2,999ден5,399ден

имање: Out stock

Comodita Home ви го претставува уникатниот над-душек  Comodita Topper Tencel.

Comodita Home ви го претставува уникатниот над-душек  Comodita Topper Tencel.

Дизајниран за да понуди идеална потпора на вашето тело и да ги минимизира тресењата и вртењата. Изработен е од мемори пена со висока густина која дава чувство на мекост и удобност при спиењето.

Сложена конструкција – обликот како лушпа од јајце е дизајниран за да обезбеди удобност при спиењето.

– се прилагодува на обликот на вашето тело и ги ослободува точките на притисокот распределувајќи ја тежината на целата површина.

Подвижен над-душек кој е изработен од специјален материјал за да го олесни дишењето и да создаде здрава средина без бактерии.

Ги ослободува точките на притисок и ја регулира циркулацијата.

Природен, антибактериски и отпорен на инсекти и прашина.

This product is currently out of stock and unavailable.

Дополнителни информации

димензии

200×90, 200×160, 200×180, 200×120, 200×140