НАДДУШЕК TOPPER GREEN TEA

ПОПУСТ

1,999ден3,099ден

имање: На залиха

Овој уникатен над-душек е проектиран за да обезбеди идеална потпора на вашето тело  минимизирајќи ги вртењата и тресењата.

Изработен е од мемори пена со висока густина која овозможува чувство на мекост на вашиот душек, нудејќи мирен сон,и дебелина од 4 cm.

Мазниот над-душек е изработен од влакна од зелен чај кој има за цел да го подобри дишењето и да создаде здрава средина без бактерии.

Clear

Дополнителни информации

димензии

200×90, 200×160, 200×180