ПАКЕТ ДУШЕК DOPIO 200x90CM

ПОПУСТ

8,525ден

имање: На залиха

ДУШЕК DOPIO 200X90CM + НАВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ RAINBOW S

Душек кој ќе ви помогне да ја најдете потребната положба додека спиете.

Неговата цврстина овозможува телото да ја заземе потребната положба и сите делови од телото  да бидат поставени правилно додека спиете, мускулите да бидат олабавени, а крвните садови релаксирани. Со тоа се овозможува и подобра циркулација на крвта.

Карактеристики:

  • Душек составен од полиуретанска и мемори пенаПорозна структура, лесно прилагодлив.
  • Горен слој кој содржи екстра удобна пена која лесно се прилагодува на вашето тело.
  • Наменет е за сите кои сакаат поцврст душек и подобра стабилност на телото, за лица кои страдаат од болки во ‘рбетот како и за лица кои треба да спијат во одредена положба. Дизајниран е за да го ослободи стресот и притисокот во телото.
  • Airmesh странични делови служат за оптимално проветрување, а истите овозможуваат да се отстрани влагата од душекот и да се внесе свеж воздух внатре, проветрувајќи го константно целиот душек. Овозможуваат удобно спиење со прилагодена температура и постојана терморегулација.
  • Душек со дебелина 22cm.
  • Душек со 2 години гаранција.
  • Достапен во стандардни и не-стандардни димензии.
SKU: OFF-00142 Категории: , ,