ДУШЕК PIKNIK 3P

ПОПУСТ

4,458ден 2,399ден

имање: На залиха

Guest Fold: Guest Fold има двојна функција, може да се користи за седење кога е склопен и за лежење кога е расклопен како душек. Овој душек е произведен од мемори полиуретанска пена со адекватна густина која на вашето тело му ја дава потребната поддршка. Покривката од микро влакна се вади и може да се пере.

Лесен за транспорт и заштедува простор.

5 in stock

ВИ ТРЕБА ПОМОШ ?
SKU: 5091206 Категории: ,