ДУШЕК GUEST FOLD PIKNIK 3P

ПОПУСТ

1,999ден

имање: Out stock

GUEST FOLD PIKNIK 3 СТРАНИ – 190x80x10CM

Преклопен душек со двојна функционалност! Користете го преклопен како софа и расклопете го во удобен душек за спиење.

Изработен од полиуретанска пена со соодветна густина, која ја обезбедува вистинската поддршка на телото во која било функција што ќе ја изберете да ја користите. Има обвивка од микрофибер што лесно се отстранува и чисти. Лесен за носење и транспорт, заштедувајќи го вашиот простор.

Guest Fold – идеален избор за поканети гости за вашите ноќни излегувања!

Нема на залиха

SKU: 5091206 Категории: ,