ДУШЕК GOLD PLUS

ПОПУСТ

4,999ден9,799ден

имање: На залиха

Релакцирајте се на душекот Gold Plus кој нуди поддршка на целото тело

Душекот Gold Plus претставува најдобар избор за сите оние кои преферираат средно-меки душек.

Изработен е од еластична полиуретанска пена со порозна структура и слој од мемори пена.

Дизајниран е да се прилгодува на телото во било кој положба на спиење.

Навлаката која може лесно да се извади и пере, е изработена од микрофибер кој овозможува природни антибактериски својства и отпорност на прашина.

Висината на душекот е 25 cm.

Clear
SKU: N/A Категории: ,

Дополнителни информации

Димензии

200X90 CM, 200X160 CM, 200X180 CM