ДУШЕК COMODITA LAVANDER

ПОПУСТ

3,699ден6,999ден

имање: На залиха

Душекот LAVANDER e изработен од еластична полиуретанска пена и слој од мемори пена. Горната површина на душекот е исполнета со микрофибер кој нуди дополнително чувство на мекост.
Порозната структура овозможува оптимално проветрување, подобра циркулација на свеж воздух внатре во душекот и исфрлување на влажниот воздух од него.
Овој душек нуди удобен сон со високо ниво на терморегулација.
Навлаката е изработена од микрофибер кој овозможува природни антибактериски својства и антиалергиски својства.
Висината на душекот е 20cm.

Clear
SKU: N/A Категории: ,

Дополнителни информации

Димензии

190×90, 200×90, 200×160, 200×180, 190×160