ДУШЕК COMODITA HYBRID

ПОПУСТ

18,299ден30,699ден

имање: На залиха

Линијата Comodita Mattress ви го претставува најексклузивниот душек кој нуди супериорна удобност во италијански стил.

Clear
SKU: N/A Категории: , ,

Опис

Comodita Hybrid е душек со највисок квалитет. Обвиткан е со навлака од 100% вискозен материјал и има висина од 30 см. Изработен е од неколку слоеви на полиуретанска и мемори пена како и индивидуални пружини обвиткани со микрофибер. Дизајниран до совршенство да обезбеди максимална поддршка и удобност без разлика на вашата телесна тежина или положба на спиење.

Дополнителни информации

Димензии

90X200, 160X200, 180X200