ДУШЕК COMODITA BAMBOO

ПОПУСТ

2,999ден6,599ден

имање: На залиха

Душекот Bamboo е изработен од два слоја: еластична полиуретанска пена и слој од мемори пена.

Порозната структура овозможува оптимално проветрување, подобра циркулација на свеж воздух внатре во душекот и исфрлување на влажниот воздух од него.

Овој душек нуди удобен сон со високо ниво на терморегулација.

Навлаката е изработена од микро влакна кои нудат мекост и заштита од алергии и бактерии.

Дебелина на душекот е 20cm.

Стандардни димензии:

  • 90x200cm
    • 160x200cm
    • 180x200cm
ВИ ТРЕБА ПОМОШ ?
Clear

Дополнителни информации

Димензии

190×90, 200×90, 200×160, 200×180, 200×140, 190×160