ДУШЕК ALOE VERA

ПОПУСТ

3,699ден7,499ден

имање: На залиха

Душекот Aloe Vera е изработен од два слоја: еластична полиуретанска пена и слој од мемори пена.
Порозната структура овозможува оптимално проветрување, подобра циркулација на свеж воздух внатре во душекот и исфрлување на влажниот воздух од него.
Овозможуваа удобен сон со високо ниво на терморегулација.
Навлаката е изработена од микро влакна кои нудат мекост и заштита од алергии и бактерии.
Дебелина на душекот е 18cm.

Clear
SKU: N/A Категории: , ,

Опис

Дополнителни информации

Димензии

190×90, 200×90, 200×160, 200×180